ROTA YAPI İNŞAAT

1994 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Rota Yapı İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti; Mesleki ahlak, mesleki ehliyet ve tecrübeli teknik  / idari personelle Ülkemizin Kalkınmasında ve yenilenmesinde üzerine düşen sorumluluğu üstlenmeye devam etmektedir. İş ve işçi    sağlığı başta olmak üzere, güvenilirlik ve kalite ilkesinden taviz vermeden yükümlülüklerini ve sorumluluğunu yerine getirmektedir. Kat karşılığı,  Riskli Binaların Yenilenmesi, Altyapı ve Üstyapı işlerinde, Kamuya ait Taahhüt işleri, Özel Sektöre ait Taahhüt işleri alanında faaliyet  göstermektedir. 

Saygılarımızla.

Ne Yapıyoruz?

Rota Yapı olarak modern bakış açımız ve yenilikçi ruhumuzla, ileri teknoloji ve kaliteyi bir araya getirerek müşterilerimize yaşam alanları inşaa ediyoruz.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe örnek kabul edilerek ve yeni girişimciler tarafından model olarak gündeme gelmek amacıyla; büyüme trendimizi, sinerji çerçevesinde sağlayarak, geleceğin lider firmaları arasında olmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Değişime ve yeniliklere açık olmakla birlikte; kalite, güven ve saygınlık öncelikli değerlerimizdir. Amacımız; topluma ve gelecek nesillere değer katacak yatırımlar yapmaktır.

  • image
  • image
67304
m² TAMAMLANMIŞ YAŞAM ALANI
271
MUTLU KONUT SAHİBİ
54
KAZANÇLI TİCARİ ALAN
60
ÇÖZÜM ORTAĞI